Zoptymalizuj koszty swojej działalności. Zmniejsz wydatki – zwiększ zyski!


Nam możesz zaufać


Długoletnia obecność na rynku i wiele zrealizowanych z powodzeniem projektów sprawiło, iż cieszymy się ogromnym zaufaniem w całej branży technologii fotowoltaicznej. Co nas wyróżnia?


  • Szczegółowa analiza każdego projektu
  • Staranność w realizacji kolejnych zleceń
  • Przyjazna obsługa klienta

Nieustannie się rozwijamy


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że technologia fotowoltaiczna ulega ciągłym ulepszeniom. Uważnie śledzimy wszelkie nowe rozwiązania i pojawiające się koncepcje dotyczące zastosowania paneli słonecznych. Dbamy o to, aby nasi specjaliści na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę.


W jaki sposób wspieramy biznes?

Fotowoltaika dla biznesu

Nasze usługi


W skład naszej oferty dotyczącej fotowoltaiki wchodzi szczegółowe projektowanie, dostawa oraz montaż elementów tworzących instalację fotowoltaiczną. Jesteśmy w stanie obsłużyć każde przedsiębiorstwo z terenie Wielkopolski, Podkarpacia i Małopolski. W ramach oferowanych przez nas usług jesteśmy w stanie wykonać również kompletne carporty oraz wiaty PV.

 

Dlaczego właśnie my?


Profesjonalizm to coś, do czego przywiązujemy szczególną wagę. Dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy posiadali jak najszerszą wiedzę o branży fotowoltaicznej, nowych, stosowanych w niej technologiach, a także by potrafili tę wiedzę wykorzystywać w praktyce. Nasi projektanci i monterzy to bez wyjątku specjaliści wysokiej klasy. Ich zdolności, umiejętności oraz doświadczenie oddajemy do usług naszych klientów.