Dofinansowanie do wymiany pieca w 2024 roku

Zastanawiasz się nad wymianą pieca w swoim domu i chcesz skorzystać z dotacji? Wykorzystaj dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze.

Czyste Powietrze

Nawet 6 100 zł wsparcia

Sprawdź, który wariant dofinansowania Ci przysługuje 
i otrzymaj do 100% zwrotu kosztów kwalifikowanych.

Czyste Powietrze — dofinansowanie do wymiany pieca

Program Czyste Powietrze umożliwia właścicielom domów jednorodzinnych uzyskanie dofinansowania na wymianę starych, nieekologicznych pieców na paliwo stałe na nowoczesne i efektywne energetycznie źródła ciepła. Głównym zamysłem programu jest poprawa jakości powietrza w Polsce poprzez redukcję emisji szkodliwych substancji, a także obniżenie kosztów ogrzewania domów.

Program umożliwia wymianę starych pieców na nowoczesne kotły gazowe lub pompy ciepła, które charakteryzują się wysoką efektywnością i są przyjazne dla środowiska. Dodatkowo dofinansowanie może obejmować prace takie jak ocieplenie ścian, stropu, podłogi, wymiana okien, drzwi oraz bramy garażowej, instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czy realizacja mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Program Czyste Powietrze to możliwość inwestycji w ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania grzewcze. To doskonała okazja, aby zadbać zarówno o domowy budżet, jak i o środowisko naturalne.

Dofinansowanie na wyciągnięcie ręki

W ramach współpracy przygotujemy dla Ciebie kompleksową dokumentację niezbędną, aby uzyskać finansowanie.

Brzmi skomplikowanie?
Nie musi takie być!
Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie

Porozmawiaj z doradcą

Skontaktuj się z naszym działałem wsparcia, który chętnie udzieli odwiedzi na wszystkie Twoje pytania.