Instalacje fotowoltaiczne w małopolsce

Jesteś z małopolski?
Szukasz oszczędności na energii elektrycznej?
Nie czekaj zadzwoń już dziś a dowiesz się ile wyniosą twoje rachunki za prąd z nasza instalacją fotowoltaicznąFotowoltaika w małopolsce


Montaż instalacji fotowoltaicznej jest obecnie bardzo opłacalny. Ceny energii elektrycznej stale rosną, a własna instalacja daje możliwość uniezależnienia się od rynku. To także możliwość stałego dochodu. Mieszkańcy województwa małopolskiego, instalując panele fotowoltaiczne, mają możliwość zaoszczędzenia kosztów energii elektrycznej oraz wsparcia ekologii. Program rządowy „Czyste powietrze” wspiera każdego, kto chce pomóc środowisku, dofinansowując zamontowanie instalacji fotowoltaicznych. Program jest skierowany do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych oraz oferuje dotację na wymianę źródła ciepła, a także prace związane z termomodernizacją.


Samodzielne wytwarzanie energii elektrycznej


Jest wiele powodów, dla których fotowoltaika w Krakowie się opłaca. Właściciele domów jednorodzinnych, którzy rozważają produkcję własnej energii, będą przede wszystkim mieli zapewniony długoterminowy zwrot inwestycji. Regularne i bezpieczne dochody, sprawiają, że fotowoltaika to dzisiaj jedna z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Maksymalne zużycie własne sprawia, że już na wstępie oszczędza się dużą kwotę, a osoba, która posiada panele słoneczne, jest chroniona przed wzrostem cen za energię przez długi czas.

Korzystając z usług Solar Masters Project, otrzymujesz wsparcie na każdym etapie projektu. Nasi specjaliści oferują pomoc od oszacowania możliwości solarnych domu, poprzez wypełnianie niezbędnych formularzy, aż do ostatniego etapu montażu instalacji fotowoltaicznej. Oferujemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania systemów solarnych.
 

Oblicz


Sprawdź, jakiej mocy instalacji fotowoltaicznej potrzebujesz, aby pokryć całkowite zapotrzebowanie na prąd w swoim domu

Za pomocą suwaka ustaw miesięczną cenę za prąd

Twoje miesięczne rachunki za prąd: plnZalecana moc instalacji: kW

 

Panele fotowoltaiczne — małopolska


Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych zarówno w małopolsce, jak i na terenie całej Polski wymaga spełnienia określonych warunków. Ważna na etapie planowania jest przede wszystkim lokalizacja. Orientacja terenu, nachylenie dachu, wielkość działki, a także ewentualne zacienienia w postaci drzew lub innych budynków.

Panele słoneczne montujemy na dachach za pomocą metalowych ram równolegle do powierzchni dachu. Optymalny kąt nachylenia dachu powinien wynosić od 20 do 30 stopni, wówczas wytwarzanie energii słonecznej jest najbardziej wydajne. Praca instalacji fotowoltaicznych nie emituje dźwięków, które mogłyby przeszkadzać, dlatego nie ma żadnych zastrzeżeń dotyczących odległości od sąsiednich działek.
 

Dobierzemy instalację dostosowaną do Twoich potrzeb

  Województwo:

  *Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Otrzymasz informację zwrotną w 24 godziny.


   

  Gdzie montować instalacje fotowoltaiczne?


  Specjaliści Solar Masters Project mający szeroką wiedzę oraz doświadczenie w wielu projektach, potrafią doradzić i pomóc w podjęciu decyzji o ostatecznym miejscu i modelu paneli słonecznych. W zależności od tego, do którego aspektu klient przywiązuje szczególną uwagę, my proponujemy różne projekty i typy modułów.

  Fotowoltaika Solar Masters Project, oprócz eleganckich instalacji dachowych, oferuje panele, które mogą być używane do tworzenia przeszklenia nad głową, zgodnie z wymaganiami werandy lub wiaty. Instalacje fotowoltaiczne, które z powodzenie tworzymy od lat w Małopolsce, zawsze osiągają wysoki poziom wydajności. Gwarantujemy odporność na warunki zewnętrzne i trwałość na wiele lat.