W Wielkopolsce

Jesteś z wielkopolski Szukasz oszczędności na energii elektrycznej? Nie czekaj zadzwoń już dziś a dowiesz się ile wyniosą twoje rachunki za prąd z nasza instalacją fotowoltaiczną

Fotowoltaika

Rynek fotowoltaiki w województwie wielkopolskim ostatnio znacznie przyspieszył, obecnie to najszybciej rozwijająca się branża, w którą warto inwestować. Do tak dużego i szybkiego wzrostu przyczyniły się m.in. rządowe programy wspierające inwestycje w tym obszarze, a także gwałtowny spadek kosztów produkcji energii pozyskiwanej z paneli fotowoltaicznych.

Ze względu na niedobór zasobów kopalnych, ceny energii elektrycznej będą w najbliższych latach stale rosły. Instalacja fotowoltaiczna to dla mieszkańców wielkopolski niezwykle korzystna lokata kapitału.

0 100
%

Zadowolonych klientów
w Wielkopolsce

0 89
+

Zrealizowanych inwestycji
w Wielkopolsce

W Wielkopolsce

Panele fotowoltaiczne Poznań

Fotowoltaika

Montaż paneli fotowoltaicznych to ekologiczne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz doskonały sposób dla zaspokojenia naszych potrzeb energetycznych. Energia słoneczna jest dostępna zawsze, systemy fotowoltaiczne nawet przy niewielkim nasłonecznieniu wyprodukują odpowiednią ilość energii, żeby zaspokoić nasze potrzemy na energię elektryczną.
Poznań to miasto wielu nowych rozwiązań, inwestycji i dążeń proekologicznych, dlatego jego mieszkańcy coraz częściej decydują się na systemy fotowoltaiczne. Fotowoltaika Wielkopolska nie emituje dwutlenku węgla, a energia zużyta do produkcji paneli zwraca się już po kilku latach. Instalacje fotowoltaiczne pracują cicho oraz wymagają niewielkiej konserwacji, a ich żywotność to minimum 25 lat.

Moc dostarczana przez system fotowoltaiczny zależy przede wszystkim od lokalizacji budynku lub terenu, na którym chcielibyśmy zainstalować wolnostojący system. W Solar Masters Project dopasowujemy projekt indywidualnie do każdego budynku oraz działki, bierzemy pod uwagę każdą możliwość, po to żeby zapewnić klientom najlepszą wydajność.
W Wielkopolsce inwestowanie w wytwarzanie energii za pomocą systemów fotowoltaicznych zawsze się opłaca.

Umów się na bezpłatną konsultację
+48 733 707 433

  W Poznaniu

  Fotowoltaika Poznań - czy warto?

  Fotowoltakia

  Dzięki rządowym dotacjom i pożyczkom okres zwrotu inwestycji na fotowoltaikę jest stosunkowo krótki. Rządowy program „Czyste Powietrze” stale kompletuje wnioski na nowe inwestycje i wspiera proekologiczne rozwiązania. Koszty eksploatacji instalacji fotowoltaicznych są łatwe do opanowania. Dostępne są także pożyczki na fotowoltaikę w wielu bankach. Kredyty na instalację systemu fotowoltaicznego udzielają m.in. Bank Ochrony Środowiska, PKO BP, ING Bank Śląski.

  System fotowoltaiczny to energetyka przyszłości. Wytwarzanie własnej energii elektrycznej poprzez zamontowanie paneli słonecznych to dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski droga naprzód. Dzięki systemom fotowoltaicznym prywatne domy i gospodarstwa rolne mogą produkować własną energię i realnie przyczynić się do proekologicznych rozwiązań oraz wspólnego budowania bezpieczeństwa energetycznego Polski.

  Idealne miejsca na fotowoltaikę

  Montaż fotowoltaiki Wielkopolska

  Poznań

  Wymagania konstrukcyjne dachu to przede wszystkim kierunek jego nachylenia, optymalny dach to ten, który skierowany jest na południe. Kąt nachylenia oraz rozmiar powierzchni dachowej także mają znaczenie, innymi ważnymi czynnikami są statyka dachu i możliwe cienie. Jednak nawet w ograniczonych warunkach jesteśmy w stanie osiągnąć maksimum korzyści z każdego systemu fotowoltaicznego poprzez odpowiedni projekt.

  Montaż paneli słonecznych należy przeprowadzić w taki sposób, aby były bezpiecznie i trwale zakotwiczone w dachu przez co najmniej 25 lat. Specjaliści Solar Masters Project mają wieloletnie doświadczenie, więc na etapie planowania biorą pod uwagę nie tylko orientację terenu, ale także warunki atmosferyczne panujące w danym regionie.
  Wielkopolska to region wystarczająco nasłoneczniony, żeby móc czerpać korzyści z paneli fotowoltaicznych przez cały rok.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami!

  SM-PROJECT najlepsi specjaliści w dziedzinie:
  fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji.

  Kontakt
  Sprawdź też

  Gdzie działamy?

  Gdzie działamy?