Pompy ciepła

Zainwestuj w odnawialne źródła energii

Pompy ciepła

Ogrzewanie za pomocą fotowoltaiki jest opłacalne ekologicznie i finansowo. Montaż kompletnego systemu energetycznego, który składa się z instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii i pompy ciepła jest niezwykle skuteczny, ponieważ może wytworzyć niemal cztery razy więcej ciepła z niedrogiej energii fotowoltaicznej. Magazynowanie energii umożliwi nam zrównoważenie wahania produkcji energii z systemu fotowoltaicznego. Montaż pompy ciepła zapewni dostarczenie energii do domu wieczorem i w nocy. Całościowy system energetyczny zagwarantuje nam ciepło i energię w nieograniczonej ilości przez cały rok.

Więcej szczegółów 

0 143
+

Zrealizowanych
inwestycji

0 42343

Oszczędności
klientów

0 100
%

Zadowolonych
klientów

Klimatyzacje dla domu i firmy

Przygotuj się na upalne lato i zainwestuj w elektro oszczędne klimatyzatory z SM-Project

Klimatyzacje

Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnego montażu oraz serwisu klimatyzacjiKlimatyzacja domowa  zmniejsza ilość pyłków, bakterii i lotnych substancji organicznych w powietrzu, oraz zapewnia świeże powietrze przez cały rok oraz komfortową temperaturę. Klimatyzacja dla firm wspomaga również koncentrację i wydajność wykonywanej pracy.
Ze względu na naturalną utratę czynnika chłodniczego, a także zbieranie się kurzu i bakterii klimatyzacja wymaga regularnego serwisu. Dezynfekcja filtrów zapewni nam bezpieczeństwo i zminimalizuje objawy alergii. Nasze usługi serwisowe obejmują dezynfekcję filtrów, a co za tym idzie eliminację bakterii, mikroorganizmów oraz grzybów.

Więcej szczegółów 

Umów się na bezpłatną konsultację
+48 733 707 433

    Msz pytania?
    Skontaktuj się z nami!

    SM-PROJECT najlepsi specjaliście w dziedzinie:
    fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji.

    Kontakt