Witaj w SM PROJECT

Zaufaj ekspertom

O Firmie

Dobrze wiemy, że inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w przyszłość. Z naszej strony możesz liczyć na kompleksowe wsparcie ekspertów, którzy zadbają o to, aby poniesione przez Ciebie nakłady zwróciły się jak najszybciej. Zadbamy o to, aby Twoje rachunki za prąd ograniczone zostały do absolutnego minimum i abyś mógł jak najdłużej cieszyć się darmową energią czerpaną wprost ze słońca.

Uzyskaj darmową wycenę

Doświadczona
kadra

Postaw
na jakość

0 643
+

Zrealizowanych
inwestycji

0 98
%

Zadowolonych
Klientów

0 57042343

Oszczędności
klientów

Jak pracujemy?

Kompleksowe instalacje fotowoltaiczne

Etapy Prac

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne działają według jednego schematu – każdy panel fotowoltaiczny zbudowany jest z ogniw, które zamieniają padające na nie promienie słoneczne w czystą energię elektryczną. Powstający w ten sposób prąd trafia następnie do Twojej sieci elektrycznej, a Ty zyskujesz dostęp do darmowej energii przez cały rok.

01
Krok

Wizyta eksperta

Wizja lokalna dokonywana przez naszego specjalistę pozwoli prawidłowo ocenić stopień trudność planowanej inwestycji i uniknąć ewentualnych błędów w jej projektowaniu.

02
Krok

Sporządzenie oferty

Po tym, jak nasz ekspert obejrzy miejsce pod planowaną inwestycję, przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę wraz ze wstępnym projektem, wykazem materiałów i kosztorysem.

03
Krok

Podpisanie umowy

Po otrzymaniu oferty możesz spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Umowę podpiszemy dopiero wówczas, gdy będziesz w pełni zdecydowany na rozpoczęcie współpracy.

04
Krok

Projekt

Teraz czas na naszych specjalistów od projektowania instalacji fotowoltaicznych. Oni też będę informować Cię o kolejności wykonywanych prac.

05
Krok

Montaż instalacji

Montażem instalacji fotowoltaicznej zajmują się specjalnie do tego przeszkoleni pracownicy z długoletnim doświadczeniem w tym zakresie. Dzięki nim wszystkie prace będą możliwe do wykonania nawet w ciągu jednego dnia.

06
Krok

Badania termowizyjne

Dla upewnienia Cię, iż wszystkie prace zostały przeprowadzone należycie, przeprowadzimy badania instalacji z użyciem kamery termowizyjnej,
a Ty zostaniesz natychmiast zaznajomiony z ich wynikami.

07
Krok

Pomiar elektryczny

Przedostatnim etapem potwierdzającym pełną sprawność Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej będą pomiary elektryczne. Dzięki nim zyskasz pewność, że jej działanie nie przysporzy Ci w przyszłości żadnych problemów

08
Krok

monitoring instalacji 24/7

Wszystkie nasze instalacje są kontrolowane 24/7. Aby nasi klienci mieli pewność co do niezawodności zamontowanych instalacji fotoltaicznych. Obsługa pomontażowa jest bardzo ważna w celu kompleksowej usługi.

Sprawdź nas

Sprawdź co nas wyróżnia

Zalety

Fotowoltaika to dla nas wszystkich ogromny krok w przyszłość. Dzięki tej technologii ograniczamy zużycie prądu, dbamy o ekologię i zapewniamy sobie lepsze jutro. Dołącz do tych, którzy nauczyli się w pełni korzystać ze słońca!

Najwyższa
jakość

Profesjonalny
montaż

Troska
o klienta

Efektywność
rozwiązań

Fotowoltaika

Skorzystaj najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych i ciesz się niższymi rachunkami.

Usługi
02

Fotowoltaika

dla biznesu

03

Fotowoltaika

dla rolnika

Pompy ciepła i kliematyzacje

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu montażu
pomp ciepła i klimatyzacji

Skorzystaj

Sprzedaż, serwis i montaż klimatyzacji oraz pomp ciepła w domach, mieszkaniach oraz firmach. Te słowa najlepiej określają profil naszej działalności, którą rozbudowujemy już od kilku lat. Dzięki doświadczeniu realizujemy zlecenia tanio, sprawnie i solidnie.

Posiadamy sprawną ekipę dobrze zgranych pracowników, w której każdy wie co ma robić. Dzięki temu instalacja przebiega jeszcze szybciej. Szczególną uwagę poświęcamy czystości, po pracy zawsze pozostawiamy porządek. Do pracy wykorzystujemy w pełni profesjonalne narzędzia, dzięki którym wiercenie w ścianach odbywa się bezkurzowo. PO NAS NIE TRZEBA SPRZĄTAĆ. Montując klimatyzatory i pompy ciepła kierujemy się jedną, podstawową zasadą – każdy klient ma być zadowolony.

Pompy ciepła
Pompy ciepła

Kompleksowy montaż pomp ciepła

Klimatyzacja
Klimatyzacja

Kompleksowy montaż klimatyzacji

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

SM-PROJECT najlepsi specjaliści dziedzinie:
fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji.

Kontakt