serwis fotowoltaiki

Masz problemy z swoją instalacją fotowoltaiczną? Napisz do nas.

Serwis

  SM-Project

  Zapoznaj się z naszą ofertą

  Oferta

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami!

  SM-PROJECT najlepsi specjaliści dziedzinie:
  fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji.

  Kontakt

   

   

   

  Czy fotowoltaikę się serwisuje?

  Oczywiście! Aby cieszyć się sprawnością i efektywnością instalacji, jest to niezbędne. Zamiast pytać, czy fotowoltaikę się serwisuje, powinniśmy raczej wyjaśnić, jakie czynności wchodzą w skład prac serwisowych. W zależności od potrzeb mogą to być:

  • konfiguracja falowników i połączeń internetowych,
  • wykonanie nowych uziemień,
  • wymiana zabezpieczeń i rozdzielnic,
  • mycie paneli fotowoltaicznych,
  • i wiele więcej.

  Podstawą do określenia potrzeb w zakresie serwisu jest przegląd instalacji fotowoltaicznej. Polega on na analizie stanu technicznego poszczególnych jej elementów.

  Co ile serwis fotowoltaiki?

  O tym, co ile serwis fotowoltaiki staje się koniecznością, decyduje wiele czynników, takich jak rodzaj i wielkość instalacji, warunki atmosferyczne czy też czas eksploatacji oraz jakość modułów i innych elementów instalacji.

  Co ile lat przeprowadzać przegląd instalacji fotowoltaicznej?

  Kwestia tego, co ile lat przeprowadzać przegląd instalacji fotowoltaicznej, jest już bardziej oczywista. Obowiązkowe przeglądy fotowoltaiki są wymagane prawnie raz na 5 lat, z racji że moduły wraz z inwerterem tworzą instalację elektryczną. Sugerujemy jednak co najmniej jeden przegląd na dwa lata, aby w porę zidentyfikować wszelkie ewentualne niesprawności. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat konieczności i harmonogramu przeglądów Twojej instalacji.

  Ile kosztuje serwis instalacji fotowoltaicznej?

  Pytanie, ile kosztuje serwis instalacji fotowoltaicznej, zadaje sobie wiele osób inwestujących w odnawialne źródła energii. Chcemy Cię zapewnić, że nasza cena serwisu fotowoltaiki jest konkurencyjna. Nie możemy jednak podać w tym miejscu konkretnych stawek, ponieważ każdy projekt jest inny. O szczegółach i indywidualnej wycenie serwisu możemy porozmawiać podczas bezpłatnej konsultacji.

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach serwisowych i przeglądach instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalizm, atrakcyjne ceny i rzetelne podejście do każdego projektu.