Specjaliści w branży OZE

Jakie są koszty montażu pompy ciepła? Podczas planowania montażu pompy ciepła powinno się wziąć pod uwagę warunki geologiczne, lokalizację naszego domu, a także nasze indywidualne życzenia. Koszty montażu pompy ciepła będą zależne od naszego ostatecznego wyboru. Szeroka gama urządzeń dostępnych na rynku obejmuje odpowiednią pompę ciepła spełniającą każdą potrzebę.

01. POMPY CIEPŁA

02. SERWIS

Dofinansowanie "Mój Prąd"

Jeśli zdecydujesz się na budowę własnej instalacji fotowoltaicznej, nie będziesz musiał ponosić pełnych kosztów związanych z zakupem poszczególnych elementów i ich montażem. Program „Mój Prąd” pozwoli na znaczne skrócenie czasu zwrotu inwestycji, co oznacza, że szybko odzyskasz poniesione wydatki i rozpoczniesz generowanie zysków.

Nasza firma, SM-Project, jest zaangażowana w to, aby moment zwrotu kosztów instalacji fotowoltaicznej nastąpił jak najszybciej. Dążymy do tego, abyś szybko zauważył konkretne korzyści finansowe wynikające z Twojej inwestycji. Możesz być pewien, że Twoja przydomowa elektrownia słoneczna spełni wszystkie Twoje oczekiwania i nie będzie powodem do niepokoju.

Czy wiesz, że…
Wsparcie z programu „Mój Prąd 5.0” obejmuje dopłaty dla fotowoltaiki, magazynu energii, pompy ciepła w różnych konfiguracjach, systemu zarządzania energią i kolektorów słonecznych. Maksymalna wartość dofinansowania to 58 tys. zł

Niezbędnik dofinansowania:

Chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj naszą ofertę

Mam dom lub jestem w trakcie jego budowy

Dom nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami.
Pomożemy Ci zamienić twoje mieszkanie w źródło oszczędności.

Poznaj ile możesz zaoszczędzić

Jestem przedsiębiorcą i chcę obniżyć koszty

Poznaj ile możesz zaoszczędzić

Jestem rolnikiem lub mam farmę

Poznaj ile możesz zaoszczędzić